25 май 2018г.

Трето намиране честната глава на св. Иоан Кръстител, ден на Африка, ден на безследно изчезналите деца ....

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Списък на избраните на две места

СЪОБЩЕНИЕ

Централната избирателна комисия на свое заседание на 12 октомври 2014 г. прие Решение № 1327-НС от 12 октомври 2014 г., с което се произнесе по подадените заявления от избрани народни представители от два изборни района. Съгласно приетото решение: 

Обявен за избран народен представител

ПП/КП

Изборен район

На мястото, освободено от

Димитър Николов Лазаров

ПП ГЕРБ

Шестнадесети изборен район - Пловдив

Бойко Методиев Борисов

Свилен Филипов Иванов

ПП ГЕРБ

Деветнадесети изборен район - Русенски

Десислава Вълчева Атанасова

Владимир Цветанов Тошев

ПП ГЕРБ

Пети изборен район - Видински

Ивайло Ангелов Московски

Кирил Добрев Добрев

ПП ГЕРБ

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

Лиляна Павлова Николова

Алтимир Емилов Адамов

ПП ГЕРБ

Двадесети изборен район - Силистренски

Милена Цветанова Дамянова

Георги Иванов Андонов

ПП ГЕРБ

Първи изборен район - Благоевградски

Цветан Генчев Цветанов

Филип Стефанов Попов

КП БСП лява България

Пети изборен район - Видински

Михаил Райков Миков

Мариана Василева Георгиева-Бенчева

ПП ДПС

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

Делян Славчев Пеевски

Ерджан Себайтин Ебатин

ПП ДПС

Трети изборен район - Варненски

Йордан Кирилов Цонев

Айхан Ахмед Етем

ПП ДПС

Шести изборен район - Врачански

Камен Костов Костадинов

Мустафа Фахри Ахмед

ПП ДПС

Девети изборен район - Кърджалийски

Салиха Хакиф Емин

Салиха Хакиф Емин

ПП ДПС

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

Лютви Ахмед Местан

Борислав Райчов Миланов

КП Реформаторски блок

Първи изборен район - Благоевградски

Атанас Петров Атанасов

Христиан Радев Митев

КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО

Втори изборен район - Бургаски

Валентин Кирилов Касабов

Полина Кръстева Карастоянова

КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО

Двадесет и трети изборен район - София

Валери Симеонов Симеонов

Юлиан Кръстев Ангелов

КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО

Двадесет и пети изборен район - София

Красимир Дончев Каракачанов

Султанка Димитрова Петрова

КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО

Двадесет и четвърти изборен район - София

Юлиан Кръстев Ангелов

Калина Петрова Балабанова

ПП Атака

Трети изборен район - Варненски

Волен Николов Сидеров

Светослав Димитров Белемезов

КП АБВ

Двадесет и трети изборен район - София

Борислав Михайлов Борисов

Георги Недков Кючуков

КП АБВ

Трети изборен район - Варненски

Ивайло Георгиев Калфин