21 юли 2019г.

Годишнина от гибелта на Хаджи Димитър, подписан е Кючуккайнарджийският мирен договор, роден Хемингуей

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Регистирирани листи в РИК Кърджали - 05-10-2014

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на  КОАЛИЦИЯ  „БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА " от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г. по ред, както следва:

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

РАДКА

НИКОЛОВА

КОДЖАБАШЕВА

2

РОСЕН

ПЕТРОВ

ПЕТРОВ

3

ВЛАДИМИР

ДЕЛЧЕВ

ДЕЛЧЕВ

4

ТЕЗДЖАН

ФЕЙМИЕВА

НАИМОВА

5

КРАСИМИР

КИРЧЕВ

ПЕТРОВ

6

ФЕИМ

ХАБИБ

МЕНДЕРЕС

7

АНГЕЛ

ГЕОРГИЕВ

КАРАБАШЕВ

8

ГАЛИНА

СТОЯНОВА

СТАНЕВА

9

ЛИДИЯ

МЕТОДИЕВА

ИВАНОВА

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на   КОАЛИЦИЯ  „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014г. по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

КОРМАН

ЯКУБОВ

ИСМАИЛОВ

2

ЛЮБОМИР

МИЛЧЕВ

ЕНЧЕВ

3

НИНА

ПЕТКОВ

ВАСИЛЕВА

4

РАДОСЛАВ

ИВАНОВ

МИЛЕВ

5

ПЛАМЕН

МИЛКОВ

ДИМИТРОВ

6

ТАСИМ

МЮМЮН

ТАСИМ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ  „НОВА БЪЛГАРИЯ" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

ИВАН

МИЛЧЕВ

ЧЕРКЕЗОВ

2

СТАНКО

РАДОСЛАВОВ

АНУШЕВ

3

ГЕОРГИ

ГЕОРГИЕВ

БИЛЮКОВ

4

ЮЗЕИР

АЙДЪНОВ

АЛИЕВ

5

ВЕСЕЛИН

БОРИСОВ

КУЗЕВ

6

ЛЮБОМИР

ДИМИТРОВ

ИЛИЕВ

7

АТАНАС

ДИМИТРОВ

ЦВЕТКОВ

8

СТОЯН

ВАСИЛЕВ

КОЛЯЧЕВ

9

ТАНЯ

ЛЮБОМИРОВА

КИТАНЧЕВА

10

МИХАЕЛА

МИХАЙЛОВА

ДИМИТРОВА

--------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ  „ГЛАС НАРОДЕН" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

СВЕТОСЛАВ

ХРИСТОВ

ПЕТКОВ

2

СТЕФАН

ЙОРДАНОВ

ДИМИТРОВ

3

МАНОЛ

ВЕЛЕВ

ВЕЛЕВ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на  ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НОВОТО ВРЕМЕ" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

ХРИСТО

ИВАНОВ

ПЕТРОВ

2

ИРЕНА

МИНЧЕВА

СТОЯНОВА

3

КРАСИМИРА

ДИМИТРОВА

ГЕНОВА

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на,   ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „РЕПУБЛИКА БГ"от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

ДИМО

ЖИВКОВ

КАМЕНОВ

2

КАРАМФИЛА

ВАСИЛЕВА

МИЛЧЕВА

3

ЗЛАТКО

НИКОЛОВ

ЧАВДАРОВ

4

СТЕФАН

МАРИНОВ

АТАНАСОВ

5

ЙОАНА

КОСТАДИНОВА

КУЮМДЖИЕВА

6

АННА

ИВАНОВА

ДЕЛЧЕВА

7

ВАЛЕНТИН

РУМЕНОВ

МАНЕВ

--------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на,   КОАЛИЦИЯ „ДЕСНИТЕ"   от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

ЯНКО

ПАВЛИНОВ

ПЕНКОВ

2

РОСЕН

ПАВЛИНОВ

ПЕНКОВ

3

ИВАН

ЙОСИФОВ

ХАДЖИЕВ

4

КРЪСТИНА

АНГЕЛОВА

АНГЕЛОВА

------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „ДВИЖЕНИЕ 21 " от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

ЦЕЦА

ИЛИЕВА

БАШКОВА

2

АНТОАНЕТА

МИЛАНОВА

ИГНАТОВА

3

ГЕОРГИ

ЗДРАВКОВ

ЦОНЕВ

---------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД  /НДСВ/"  от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

МАРИЯ

СТОЯНОВА

ДАМЯНОВА-ТРИФОНОВА

2

МАРИАНА

МИТКОВА

КОДЖАМАНОВА

3

НИКОЛАЙ

АТАНАСОВ

НАЙДЕНОВ

4

МУРАД

ЮСЕИН

НУРИ

5

АСЕН

КИРИЛОВ

ТРЕНЕВ

6

МАТА

ДИМИТРОВА

ХРИСТОВА

7

ГАЛИНА

АСЕНОВА

ТРЕНЕВА

8

ЛИЛЯНА

ИВАНОВА

МИЛЧЕВА

----------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НОВА СИЛА" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

ГЕОРГИ

ДИМИТРОВ

МАЙOРОВ

2

ЦАНКО

ИВАНОВ

ПЛАЧКОВ

3

ТОМА

ДИМИТРОВ

МИХАЙЛОВ

4

ИВО

ЯНКОВ

ЯНКОВ

5

ИЛИЯН

ТОДОРОВ

АНДРЕЕВ

--------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НОВА АЛТЕРНАТИВА" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

ТEОДОР

ДИМИТРОВ

ОДРИНСКИ

2

ИЛИЯ

КОНСТАНТИНОВ

ИЛИЕВ

3

СТОЯН

ПЕТРОВ

СТОЯНОВ

------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на Коалиция  „ЛЕВИЦАТА И ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ", от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

Мирослав

Димов

Попов

2

Здравко

Рачев

Русев

3

Катя

Кирчева

Дюлгерова

4

Станимир

Делчев

Сталев

5

Ангел

Генов

Минчев

6

Генчо

Иванов

Кутелов

7

Емилия

Стойкова

Димитрова

8

Спас

Петров

Ганин

9

Величко

Кирилов

Станков

---------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРИЯ"/ОБ/, от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

Георги

Груйчев

Грудев

2

Мария

Тодорова

Милушева

3

Борислав

Миленов

Борисов

4

Кирил

Делчев

Камбуров

5

Теменуга

Филипова

Хаддад

------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на партия „АТАКА", от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

№ по ред

собствено име

бащино име

фамилно име

1

Павел

Димитров

Шопов

2

Георги

Николов

Чичев

3

Руслан

Крумов

Йорданов

4

Васил

Атанасов

Казаков

5

Марина

Ганева

Стоянова

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „Социалдемократическа партия"(СДП), от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Господин

Димитров

Нучев

2

Валентин

Василев

Василев

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ", от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Георги

Ангелов

Тодоров

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „Зелените" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Марин

Грудев

Мидилев

2

Николай

Янков

Сиджимов

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на коалиция „Патриотичен фронт- НФСБ и ВМРО" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Ирина

Ангелова

Караджова

2

Стоян

Цонев

Стоянов

3

Мария

Тенева

Милчева

4

Филип

Райков

Хитов

5

Иван

Веселинов

Банчев

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „Партия на зелените" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Димитър

Тодоров

Топалов

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на коалиция „БСП лява България" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Милко

Петров

Багдасаров

2

Бисер

Каменов

Николов

3

Георги

Тончев

Кючуков 

4

Димитрина

Петрова

Александрова   

5

Ахмед

Шевкедов

Шерифов      

6

Георги

Желев

Георгиев      

7

Кристияна

Миткова

Арабаджиева     

8

Вилдан

Абдулвахид

Вахид        

9

Маргит

Михайлова

Василева    

10

Димитър

Димов

Георгиев     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „Български Национален  Съюз „Нова Демокрация" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

Номер по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1.

Мария

Ангелова

Фортунова

2.

Никола

Златков

Запрянов

3.

Никола

Петков

Стоев

4.

Дичо

Илчев

Илчевски

----------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на коалиция АБВ /Алтернатива за българско възраждане/от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

Номер по ред
 

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1.

Трендафил

Ангелов

Величков

2.

Венелина

Петкова

Милушева

3.

Симеон

Бисеров

Симеонов

4.

Дора

Симеонова

Щерева

5.

Стефан

Димитров

Ангелов

6.

Димитър

Колев

Шереметев

7.

Антоанета

Димитрова

Гарева

8.

Кирчо

Павлов

Павлов

9.

Слав

Тодоров

Георгиев

10.

Ангел

Делчев

Коджаманов

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „Българска социалдемокрация" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

 

Номер по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1.

Радослав

Йорданов

Радославов

2.

Виктор

Венелинов

Милев

3.

Здравко

Георгиев

Караиванов

-------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „Движение за права и свободи" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

Номер по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1.

Лютви

Ахмед

Местан

2.

Ердинч

Исмаил

Хайрула

3.

Шабанали

Ахмед

Дурмуш

4.

Салиха

Хакиф

Емин

5.

Мустафа

Фахри

Ахмед

6.

Айхан

Ахмед

Етем

7.

Муса

Юсуф

Сеидахмед

8.

Елисавета

Георгиева

Кехайова

9.

Байрам

Юзкан

Байрам

10.

Сейфи

Сабри

Мехмедали

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатската листа на политическа партия „ГЕРБ" от 09 МИР - Кърджалийски за участие в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г, по ред, както следва:

Номер по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Цвета 

Вълчева

Караянчева

2

Илия 

Сотиров

Илиев

3

Румен

Младенов

Младенов

4

Фейзи

Якуб

Бекир

5

Асен

Славчев

Тюрдиев

6

Адам 

Драганов

Персенски

7

Шинка

Събинова

Шопова

8

Кольо

Маринов

Ангелов

9

Неждет

Хасанов

Моллов

10

Гроздан 

Делчев

Колев

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бележка Омда: Листите са подредени по обратния ред на регистрацията им в РИК. Не са внасяни корекции, ако е имало такива след регистрацията.