21 юли 2018г.

Годишнина от гибелта на Хаджи Димитър, подписан е Кючуккайнарджийският мирен договор, роден Хемингуей

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Път: : Списъци

Списък на чуждестранните наблюдатели на изборите 1990 г.

Чуждестранните наблюдатели, поканени от СДС за изборите за 7-ото ВНС

 

UNION OF DЕМОСRАTIC FORCES
134, G.-S.RAKOVSKI, 1ООО SOFIA, BULGARIA
OBSERVERS INVITED ВУ ТНЕ UNION OF DЕМОСRАTIC FORCES

 


1. Мг. Bruce McColm
Executive Director
Freedom House

2. Ms. Abidail Abrash
Мг. David Carliner and other colleagues
International Human Rights Law Groups
Washington, ОС 20009

3. Мг. Neil Newhouse
The Wirthlin Group
McLean, Virginia

4. Мг. Jeri Laber
Мг. Ted Zang, Jr.
Helsinki Watch
New York

5. International Foundation for Electoral Systems
Washington, ОС 20006

6. National RepubIican Institute for International Affairs
Washington, ОС 20004
         

GREEN РАRТУ

7. Leo Сох
Office Euгopean Greens
Belgium

8. Gerhard Jordan
Die Grune Alternative
Austria

9. Guy Hascoet
Les Verts
France

10. Renate Damus
Die Grunen
West Germany

11. Ralph Мопо
Miljopartiet de grona
Sweden

12. Tоnу Slade
Green Party
England

13. Zygmunt Fura
Polish Greens
Poland

14. Paolo Gergamasci
Еurореап Greens
Italy
         

Delegation from UNEF.ID

15. Christian Casragna
France

16. Sylvian Rouvier
France

17. Boris Rubinzchtein
France

18. Jean Francois Stopar
France         
         

Delegation from the Socialist Party

19. Geraldine Ajax
France

20. Samia Bouabida
France

21. Jean Francois Charlot
France

22. Renaud Dely
France

23. Eric Dutaud
France

24. Cecile Garrault
France

25. Caroline Laurendeau
France

26. Магс Planes
France

27. Jean Francois Stopar
France         
         

Delegation from the party "RassambIement Pour la Republique"

28.
1. Michaele Allio-Marie
2. Philippe Martel
3. Jean-Claude Mignon

         

Delegation from the Socialdemocratic Party

29. Ficher Hainz
Viena

30. Guy Spataels
Belgium

31. Frank Vavdenbrouke
Belgium

32. Sveden Auken
Denmark

33. Yousef Waly
Cairo

34. Pertti Paasio
Finland

35. Oskar Lafontaine
1.Hans-Eberhard Dingels
2.Hans-Jochen Vvogel
West Germany

36. Neil Kinnock
Great Britain

37. Shimon Peres
Israel

38. Bettino Craxi
Italy

39. Wim Kok
Netherlands

40. Brundtland Einar Forde
Norway

41. Ferraz de Abreu Jorge Sampaio
Portugal

42. Felip Gonzales
Spain

43. Во Тoresson
Sweden

44. Erdal Infnu
Turkey

45. Delegation from Civil Club "Solidarnost"

46. Democratic Forum - Hungary

47. Democratie Garantie - France


Private Arrivals

48. Jonh Stancioff
Great Britain

49. Nadejda Rоmапа Stancioff
see John Stancioff

50. Univ. Prof.Dr.Sstefan Тitscher
Austria

51. Paddy Ashglown
Great Britain

52. Sveri Munkejord
Norway

53. Sigrid Romundset
Norway

54. Lars Ааог Langslet
Norway