19 август 2019г.

Празник на Бялото братство. Празник на мюсюлманите "Рамазан Байрам". Ден на фотографията. Хуманитарен ден

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Регистрирани листи в РИК-23 София - 05-10-2014 г.

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП ГЛАС НАРОДЕН за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

Номер

ЕГН

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

ФАМИЛИЯ

1

 

Светослав

Емилов

Витков

2

 

Филип

Иванов

Тошев

3

 

Мария

Ангелова

Димитрова

4

 

Антон

Христов

Асенов

5

 

Найден

Георгиев

Найденов

6

 

Мая

Андреева

Бояджиева

7

 

Стоян

Петров

Крушкин

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Обединена България /ОБ/ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

номер в листата

ЕГН

собствено име

презиме

фамилно име

1

 

Емил

Кирилов

Янев

2

 

Иво

Йорданов

Тодоров

3

 

Владислава

Цветанова

Цолова

4

 

Борис

Василев

Иванов

5

 

Анна

Георгиева

Кузманова

6

 

Людмил

Димитров

Станчев

7

 

Венцислав

Николов

Николов

8

 

Александър

Ангелов

Божков

9

 

Динка

Петрова

Парцалева

10

 

Росица

Димитрова

Делирадева

11

 

Ивайло

Цветанов

Цветанов

12

 

Петър

Людмилов

Богаевски

 

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП АТАКА  за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

номер по ред

ЕГН

собствено име

бащино име

фамилно име

1

 

Деница

Стоилова

Гаджева

2

 

Миглена

Дойкова

Александрова

3

 

Цветан

Георгиев

Георгиев

4

 

Евгени

Атанасов

Мандаджиев

5

 

Николай

Емилов

Михов

6

 

Георги,

Георгиев

Николов

7

 

Мариан

Николов

Митафчиев

8

 

Тонка

Иванова

Каякчиева

9

 

Гергана

Стоянова

Бонева

10

 

Антон

Асенов

Николов

11

 

Николай

Георгиев

Колев

12

 

Момчил

Василев

Василев

13

 

Йордан

Любенов

Найденов

14

 

Калин

Иванов

Пейков

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Българска социалдемокрация  за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Александър

Трифонов

Томов

2

 

Стефчо

Василев

Димитров

3

 

Христо

Руменов

Станев

4

 

Стоян

Петров

Иванов

5

 

Добромила

Ангелова

Добрева

6

 

Ангел

Иванов

Цветанов

7

 

Бойка

Иванова

Цветанова

8

 

Маргарита

Иванова

Тонкина

9

 

Стойка

Атанасова

Цветанова

10

 

Силвана

Ангелова

Цветанова

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА  за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

№ по ред

ЕГН

собствино име

бащино име

фамилно име

1

 

Любен

Любенов

Дилов

2

 

Драгомир

Желчев

Стефанов

3

 

Янита

Цолова

Димитрова

4

 

Люцкан

Вълчев

Люцканов

5

 

Нора

Борисова

Стоичкова

6

 

Драгомир

Кирилов

Драганов

7

 

Диян

Трифонов

Борисов

8

 

Румен

Атанасов

Русев

9

 

Йордан

Красимиров

Симонски

10

 

Николай

Иванов

Колев

11

 

Стойчо

Тодоров

Томов

12

 

Стилян

Валентинов

Иванов

13

 

Любомир

Манолов

Млеченков

14

 

Калин

Василев

Петров

15

 

Юлия

Славчева

Маринова

16

 

Светослав

Огнянов

Виячки

17

 

Георги

Маринов

Върбанов

18

 

Валентин

Ангелов

Цветков

19

 

Илиян

Стефанов

Трендафилов

20

 

Динко

Христов

Апостолов

21

 

Георгица

Огнемирова

Пенчева-Парушева

22

 

Красимира

Димитрова

Васева

23

 

Ивайло

Юлиянов

Цанков

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП НОВОТО ВРЕМЕ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Росица

Милкова

Лисичкова

2

 

Недялко

Иванов

Калъчев

3

 

Таня

Николова

Клинчарска

4

 

Росица

Йовчева

Кабзева-Дикина

5

 

Лина

Иванова

Стаменкова-Иванова

6

 

Мариана

Димитрова

Полименова

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от Коалиция РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

 

№ в предложението

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

 

 

 

 

 

1

 

Божидар

Цецов

Лукарски

2

 

Атанас

Петров

Атанасов

3

 

Корман

Якубов

Исмаилов

4

 

Петър

Владиславов

Славов

5

 

Настимир

Ананиев

Ананиев

6

 

Любен

Ангелов

Петров

7

 

Деян

Стойков

Василев

8

 

Паун

Атанасов

Илчев

9

 

Александър

Тодоров

Христов

10

 

Грети

Иванова

Стефанова

11

 

Евгени

Стефанов

Чачев

12

 

Андрей

Борисов

Петков

13

 

Теодор

Красинов

Георгиев

14

 

Росица

Борянова

Кашикова

15

 

Димитър

Петров

Божилов

16

 

Елена

Христова

Николова

17

 

Ася

Пламенова

Янева

18

 

Боян

Василев

Чобанов

19

 

Ина

Райчева

Райчева

20

 

Елена

Георгиева

Спасова

21

 

Лора

Николаева

Кендова

22

 

Сашко

Начев

Стоянов

23

 

Марияна

Георгиева

Кирова- Динева

 

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от Коалиция ЛЕВИЦАТА И ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

№ по ред

ЕГН

собствено име

бащино име

фамилно име

1

 

Марина

Сергеевна

Драгомирецкая

2

 

Александър

Борисов

Благоев

3

 

Димитър

Чавдаров

Панайотов

4

 

Тодор

Павлинов

Павлов

5

 

Данаил

Александров

Цветанов

6

 

Росен

Антонов

Петков

7

 

Димитър

Стоянов

Даракчиев

8

 

Лиляна

Иванова

Рашкова

9

 

Емил

Стойков

Чавдаров

10

 

Иво

Иванов

Лулчев

 

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП НОВА БЪЛГАРИЯ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

№ по ред

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Ивайло

Петров

Симеонов

2

 

Петър

Викторов

Младенов

3

 

Иван

Милчев

Черкезов

4

 

Георги

Георгиев

Билюков

5

 

Самуил

Ангелов

Илиев

 

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Общество за нова България за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

№ по ред

ЕГН

Собствено име

Бащино име

фамилно име

1

 

Димитър

Цонков

Иванов

 

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

№ по ред

ЕГН

Собствено име

Бащино име

фамилно име

1

 

НИКОЛАЙ

ГЕОРГИЕВ

ЦОНЕВ

2

 

ЕМИЛ

ЖЕЛЕВ

ДИМИТРОВ

3

 

ИВАН

АНГЕЛОВ

ЖИРОВ

4

 

НИКОЛАЙ

ИВАНОВ

БРАНДИЙСКИ

5

 

НИКОЛАЙ

КОЙЧЕВ

ВАНКОВ

6

 

ЕВА

ЕМИЛОВА

КАЛЧЕВА

7

 

АЛЕКСАНДЪР

БОЙКОВ

КАРАДЖОВ

8

 

КАТЯ

САШКОВА

ПЕТКОВА

9

 

МИЛЕНА

СТАНИСЛАВОВА

ДИМИТРОВА

10

 

ИВАЙЛО

СТОЯНОВ

СЪЕВ

11

 

ПЕТРОЗАР

МЯНКОВ

ФИЛИПОВ

12

 

СВЕТЛАНА

СТОЯНОВА

ПЕТРОВА

13

 

ПАНТЕЛЕЙ

ГЕОРГИЕВ

КОЧОРАПОВ

14

 

СВЕТОЗАР

СТОЯНОВ

СЪЕВ

15

 

БОРИСЛАВ

СТАНИСЛАВОВ

ДИМИТРОВ

16

 

СИМЕОН

СИМЕОНОВ

ИЛИЕВ

17

 

Веселин

БОРИСОВ

ДИМИТРОВ

18

 

СТЕФАН

БОРИСОВ

ДИМИТРОВ

19

 

ПАНТЕЛЕЙ

ПЕТРОВ

СЕМЕРДЖИЕВ

20

 

ЖАНЕТА

ГЕОРГИЕВА

ЯНОПУЛУ

21

 

ВЕНЦЕСЛАВ

ПАНЧЕВ

МИТЕВ

22

 

ВАСИЛ

НИКОЛОВ

КАЗАНДЖИЕВ

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП НОВА СИЛА за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

№ по ред

ЕГН

собствено име

бащино име

фамилно име

1

 

Емил

Евгениев

Антонов

2

 

Явор

Рафаилов

Рангелов

3

 

Кирил

Георгиев

Янкулов

4

 

Асен

Кирилов

Миланов

 

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от Коалиция от партии ДЕСНИТЕ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

номер по ред

ЕГН

собствено име

бащино име

фамилно име

1

 

Илко

Тодоров

Семерджиев

2

 

Драгомир

Иванов

Драгомиров

3

 

Татяна

Иванова

Величкова

4

 

Бойко

Христов

Станкушев

5

 

Силвия

Радкова

Георгиева

6

 

Максим

Димитров

Гайдев

7

 

Мариана

Пейчева

Ковачева-Кадийска

8

 

Илиана

Славчова

Славова

9

 

Марина

Константинова

Гавазова

10

 

Анастасия

Делчева

Петкова

 

 

========================

 

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП ЗЕЛЕНИТЕ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

 

Номер по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Борислав

Димитров

Сандов

2

Владислав

Панчев

Панев

3

Жана

Иванова

Иванова

4

Анна

Бориславова

Пелова

5

Ива

Александрова

Тодорова

6

Ивайло

Георгиев

Стоименов

7

Иван

Георгиев

Велов

8

Веселин

Николаев

Веселинов

9

Стоян

Димитров

Йотов

10

Димитър

Първанов

Димитров

11

Янко

Василев

Неделчев

12

Тихомир

Петров

Иванов

13

Николай

Христофоров

Грънчаров

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП РЕПУБЛИКА БГ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Владимир

Рашков

Георгиев

2

 

Георги

Георгиев

Ножаров

3

 

Нина

Рускова

Георгиева

4

 

Анжела

Георгиева

Найденова

5

 

Ралица

Олегова

Сиракова-Славчева

6

 

Павлина

Петрова

Симеонова

7

 

Любомир

Патьов

Каратанчев

8

 

Ивона

Емилова

Разлогова

 

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от Коалиция ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Валери

Симеонов

Симеонов

2

 

Полина

Кръстева

Карастоянова

3

 

Карлос

Арналдо

Контрера

4

 

Надка

Иванова

Бояджиева

5

 

Димитър

Кинов

Стоянов

6

 

Димитър

Лазаров

Лазаров

7

 

Николай

Иванов

Божков

8

 

Александър

Николов

Хайтов

9

 

Юсеф

Ез Един Ахмед

Дакак

10

 

Боян

Цветков

Лалов

11

 

Стоян

Славейков

Грозданов

12

 

Николай

Стоянов

Стоянов

13

 

Пламен

Георгиев

Велков

14

 

Николай

Рангелов

Тренев

15

 

Димитър

Данаилов

Даскалов

16

 

Кристина

Александрова

Абаджиева

17

 

Кирил

Василев

Завракчийски

18

 

Стефан

Лазаров

Лалов

19

 

Любомир

Емилов

Милошев

20

 

Михаил

Благовестов

Оцетов

21

 

Иван

Николаев

Люцканов

22

 

Михаил

Иванов

Петров

23

 

Марина

Маринова

Проданова

24

 

Надежда

Иванова

Аршинкова

25

 

Пенка

Маринова

Попсавова

26

 

Младен

Кръстев

Самарджиев

27

 

Михаил

Димитров

Найденов

28

 

Мирчо

Руменов

Войчин

29

 

Стефан

Николаев

Грънчаров

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Национално движение за стабилност и възход /НДСВ/ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

Пореден номер

Име на кандидата

ЕГН

Собствено

Бащино

Фамилия

1

Антония

Стефанова

Първанова

 

2

Маргарит

Владимиров

Мицев

 

3

Здравка

Йорданова

Йорданова

 

4

Красен

Бойков

Петров

 

5

Данко

Радославов

Калапиш

 

6

Атанас

Крумов

Додов

 

7

Ростислава

Василева

Димитрова

 

8

Явор

Георгиев

Кирилов

 

9

Борис

Божидаров

Павурджиев

 

10

Светлана

Георгиева

Генчева

 

11

Таня

Недялкова

Вълкова

 

12

Галина

Миткова

Гойчева-Лукарска

 

13

Пенка

Петрова

Васева

 

14

Траяна

Евстатиева

Моллова

 

15

Тодорка

Петрова

Иванова

 

16

Тервел

Господинов

Стилиянов

 

17

Мариана

Стаматова

Таланова

 

18

Румяна

Цанкова

Станоева

 

19

Илиана

Тонова

Пирянкова

 

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП ГЕРБ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

Номер по ред

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Александър

Руменов

Ненков

2

 

Димитър

Борисов

Главчев

3

 

Валентин

Алексиев

Николов

4

 

Теодора

Радкова

Георгиева

5

 

Данаил

Димитров

Кирилов

6

 

Милена

Цветанова

Дамянова

7

 

Емануела

Здравкова

Спасова

8

 

Кръстьо

Стоянов

Кривов

9

 

Борис

Крумов

Грозданов

10

 

Владимир

Иванов

Иванов

11

 

Веселин

Христов

Милев

12

 

Георги

Стефанов

Георгиев

13

 

Роман

Иванов

Ангелов

14

 

Димитър

Делчев

Русенов

15

 

Светослав

Емилов

Казаков

16

 

Михаела

Атанасова

Иванова

17

 

Атанас

Андонов

Бояджиев

18

 

Петя

Миткова

Белелиева-Донева

19

 

Галина

Борисова

Чакалова

20

 

Антон

Евгениев

Живков

21

 

Анна

Първанова

Манчева-Димова

22

 

Стоян

Стоянов

Кукев

23

 

Велина

Стоянова

Белева - Влахова

24

 

Лилия

Атанасова

Борисова

25

 

Дарина

Кръстева

Стоилова

26

 

Диана

Методиева

Цекова

27

 

Станимир

Каменов

Зашев

28

 

Гергана

Валентинова

Велинова

29

 

Огнян

Иванов

Кунев

30

 

Стефан

Минчев

Кереков

31

 

Цветелина

Бориславова

Маркова

32

 

Васил

Благовестов

Михов

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Движение 21  за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

№ по ред

ЕГН

собствено име

бащино име

фамилно име

1

 

Татяна

Дончева

Тотева

2

 

Явор

Георгиев

Александров

3

 

Айлин

Лютфи

Дахилова-Василева

4

 

Иван

Александров

Каназирски

5

 

Зорина

Димитрова

Петрова

6

 

Драгомир

Димитров

Дечев

7

 

Димчо

Стефанов

Димов

8

 

Ваня

Крумова

Цветкова

9

 

Александър

Василев

Василев

10

 

Първолетка

Методиева

Манолова

11

 

Владимир

Николаев

Кръстев

12

 

Любослав

Красимиров

Иванов

13

 

Йордан

Кирилов

Славов

14

 

Людмила

Георгиева

Иванова

15

 

Камелия

Руменова

Бакалеева-Станиславова

 

========================

 

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Български Национален Съюз Нова Демокрация  за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

 

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Камен

Славянов

Попов

2

 

Елена

Асенова

Челебийска

3

 

Борис

Филипов

Иванов

4

 

Любен

Иванов

Бубев

5

 

Даниела

Иванова

Стойчева

6

 

Симеон

Пламенов

Петров

7

 

Георги

Христов

Коларов

8

 

Денис

Сабинов

Исаев

9

 

Антон

Георгиев

Алексиев

10

 

Цветан

Бориславов

Благоев

11

 

Ивайло

Стоянов

Вълков

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от Коалиция БСП ЛЯВА БЪЛГАРИЯ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

 

ЕГН

ИМЕ

БАЩИНО ИМЕ

ФАМИЛИЯ

1

 

Жельо

Иванов

Бойчев

2

 

Стоян

Михайлов

Мирчев

3

 

Петър

Христов

Апостолов

4

 

Златан

Кирилов

Стойков

5

 

Ваня

Чавдарова

Добрева

6

 

Анна

Георгиева

Янева

7

 

Бойко

Митков

Петев

8

 

Александра

Йорданова

Христова

9

 

Георги

Стоянов

Кадиев

10

 

Христофор

Евтимов

Христов

11

 

Невена

Костова

Цачева-Христова

12

 

Любка

Георгиева

Костова

13

 

Боян

Валериев

Балев

14

 

Страхил

Чавдаров

Ангелов

15

 

Снежинка

Атанасова

Стойкова

16

 

Ирена

Тодорова

Анастасова

17

 

Красимир

Цонев

Кръстев

18

 

Невелина

Темелкова

Стойнева

19

 

Петър

Цветанов

Начев

20

 

Венелин

Станчев

Новаков

21

 

Стоян

Ташков

Ташков

22

 

Николай

Кирилов

Яръмов

23

 

Любомир

Генов

Пелов

24

 

Николай

Любомиров

Колев

25

 

Милен

Ангелов

Дюлгеров

26

 

Тодор

Валентинов

Христов

27

 

Николай

Милчев

Николов

28

 

Надя

Граменова

Младенова

29

 

Ивелина

Григорова

Куманова

30

 

Методи

Алексиев

Алексиев

31

 

Десислава

Гуркова

Лозанова

32

 

Петя

Христова

Антова

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Социалдемократическа партия /СДП/ за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

 

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

 

Йордан

Борисов

Недев

 

Станислав

Емилов

Сираков

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП Движение за права и свободи за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София , както следва:

ЕГН

Собствено, бащино и фамилно име

1

 

Мариана

Василева

Георгиева- Бенчева

2

 

Станислав

Димитров

Анастасов

3

 

Радослав

Сабинов

Ревански

4

 

Георги

Симеонов

Горанов

5

 

Галина

Николаева

Начова

6

 

Илийчо

Алексиев

Илиев

7

 

Емил

Стефанов

Джурков

8

 

Емрах

Фикри

Мехмедали

9

 

Галин

Маринов

Манчев

10

 

Ангел

Цветанов

Анчев

11

 

Константин

Валентинов

Кръстев

12

 

Димитър

Андреев

Андреев

13

 

Евгени

Иванов

Савчев

14

 

Радослав

Стефанов

Карамитев

15

 

Юсуф

Салих

Юсуф

16

 

Мюжгян

Феимова

Камберова

 

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от ПП „Партия на зелените" за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София, както следва:

 

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

 

 

 

 

 

1

 

Владимир

Димитров

Николов

2

 

Владимир

Веселинов

Стоянов

3

 

Ваня

Цветанова

Беновска

 

 

========================

 

Регистрира кандидатска листа, предложена от Коалиция „АБВ-Алтернатива за българско възраждане" за участие в изборите за народни представители на 05.10.2014 г. и я вписва в Регистъра на кандидатите за народни представители в изборите за народни представители, на РИК 23-София, както следва:

 

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

 

Борислав

Михайлов

Борисов

 

Светослав

Димитров

Белемезов

 

Димитър

Величков

Димитров

 

Елизабет

Георгиева

Василева

 

Ангел

Стоянов

Ризов

 

Димитър

Желязков

Овчаров

 

Ваня

Кирилова

Георгиева

 

Валери

Горанов

Младенов

 

Веселка

Кузманова

Вачева

 

Ирена

Йорданова

Иванова

 

Валерия

Никова

Бончева

 

Георги

Венциславов

Стоянов

 

Владислав

Атанасов

Йончев

 

Стоян

Йорданов

Тренин

 

Иван

Георгиев

Траянов

 

Антоанета

Николова

Дръндова

 

Борислава

Борисова

Кирова

 

Ирина

Георгиева

Кънева

 

Недко

Митков

Митев

 

Ламбро

Николаев

Попов