19 август 2019г.

Празник на Бялото братство. Празник на мюсюлманите "Рамазан Байрам". Ден на фотографията. Хуманитарен ден

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Регистирирани листи в РИК Стара Загора - 05-10-2014

Регистрира листата с кандидати за народни представители от „Национално движение за стабилност и възход" за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014 г., както следва:

1.      Мария Динева Добрева

2.      Валентина Мирчева Василева

3.      Станислав Запрянов Стоянов

4.      Евгени Василев Василев

5.      Павлина Илиева Павлова

6.      Лиляна Гочева Динева

7.      Илиян Славчев Славов

8.      Теодора Жекова Динева

9.      Христина Иванова Трайкова - Абдулах

10.  Михо Николов Попов

11.  Стойчо Христов Чичеков


---------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия коалиция от партии ДЕСНИТЕ за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Жаклин Ваклуш Толева

2.      Христина Иванова Иванова - Теодосиева

3.      Станчо Антонов Пенов

4.      Десислав Радославов Тенев

5.      Татяна Иванова Петрова

6.      Борислав Венелинов Бояджиев

7.      Николай Владимиров Василев

8.      Кръстьо Стоянов Ламбев

9.      Красимира Стоянова Малчева

10.  Жорес Пейчев Георгиев

11.  Иван Стефанов Загоров


------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия ПП Движение 21 за   27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Петър Атанасов Атанасов

2.      Иван Желев Михайлов

3.      Данаила Стефанова Колева

4.      Татяна Петкова Костадинова

5.      Вилияна Георгиева Вичева

6.      Цветослава Атанасова Сярова

7.      Галина Янкова Гочева

8.      Камен Ангелов Жеков


---------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия ПП Глас народен за   27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Филип Иванов Тошев

2.      Николай Калчев Найденов

3.      Руси Танев Желев


-------------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ" за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Димитър Цонков Иванов

2.      Димитър Тодоров Станчев


------------------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от ПАРТИЯ НОВА СИЛА за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Тихомир Динев Томов

2.      Димитър Александров Тодоров

3.      Ванушка Колева Павлова

4.      Георги Стефанов Трендафилов

5.      Спас Атанасов Пашов


------------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от ПАРТИЯ АТАКА за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Десислав Славов Чуколов

2.      Михаил Петров Михайлов

3.      Драгомил Иванов Иванов

4.      Георги Петков Георгиев

5.      Йонко Станев Димов

6.      Златина Стефанова Иванова

7.      Галин Динков Добрев

8.      Катя Минчева Аврамова

9.      Марияна Георгиева Иванова

10.  Иван Стоилов Къндров

11.  Енчо Бенев Видев


-------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК"  за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Димитър Танев Танев

2.      Румен Стефанов Димитров

3.      Николай Цонев Александров

4.      Стефан Дечков Саранеделчев

5.      Сунай Реджеп Хаджъ

6.      Росица Борянова Кашикова

7.      Георги Василев Ранов,

8.      Димитър Здравков Чорбаджиев

9.      Станимир Денчев Трошев

10.  Петя Георгиева Арнаудова

11.  Георги Павлов Димитров

12.  Димитринка Тодорова Динкова

13.  Алиосман Басри Мурат

14.  Иван Георгиев Лапчев

15.  Мартин Петков Бойчев

16.   Иванка Петрова Дончева - Славова

17.  Стоян Василев Абаджиев

18.  Петър Иванов Факиров

19.  Александър Станев Ганчев

20.  Теменужка Светославова Сотирова

21.  Мариана Вълкова Георгиева


------------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия „Нова България" за 27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Антон Тихомиров Николов

2.      Сара Муафак Ал-Шалаби

3.      Десислава Георгиева Иванова

4.      Димо Нецов Нецов

5.      Стефан Славов Динев

6.      Мариана Тенева Димитрова

7.      Таньо Енев Танев

8.      Георги Танчев Иванов

9.      Антоний Алексиев Хижняк

10.  Емилия Радкова Недева

11.  Малина Методиева Балчева


-----------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия НОВА АЛТЕРНАТИВА за 27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1.      Радион Василев Попов

2.      Румен Славчев Йорданов

3.      Стоян Петров Стоянов

4.      Снежана Стоянова Господинова

5.      Кънчо Колев Колев

6.      Стела Койчева Ванкова

7.      Соня Димитрова Малешкова

8.      Валери Стоянов Стойчев

9.      Десислава Танчева Танчева

10.  Анка Славова Василева


----------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от коалиция БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Кънчо Янев Филипов

2. Янко Георгиев Янков

3. Мария Тенева Динева

4. Ивайло Николов Димов

5. Зорница Радославова Райчева

6. Галин Андонов Георгиев

7. Ивета Валентинова Лазарова

8. Венцислав Георгиев Димов

9. Янко Спиров Христов

10. Антон Димитров Топалов

11. Евгени Личев Колев

12. Ганка Василева Добрева

13. Мартин Александров Христов

14. Полина Здравкова Блажева

15. Радослав Костадинов Алексиев

16. Милко Янев Иванов

17. Красимир Маринов Неделчев

18. Тотка Недева Петкова

19. Панайот Светославов Бодуров

20. Христо Иванов Христов

21. Петя Илиева Станева

22. Райко Николаев Колев


------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ НОВОТО ВРЕМЕ за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Екатерина Гавараилова Кукушева

2. Деско Стоянов Десков

3. Евгени Добринов Илчев

4. Стояна Маринова Василева

5. Даниел Насков Методиев


--------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от коалиция ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Димитър Кирилов Байрактаров

2. Костадин Георгиев Костадинов

3. Николинка Иванова Гарова

4. Гергана Величкова Микова

5. Пламен Енчев Енев

6. Чавдар Костадинов Ангелов

7. Слави Господинов Вълчев

8. Надя Димитрова Христова

9. Николай Величков Марков

10. Петко Атанасов Георгиев

11. Константин Жеков Балабанов


---------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от „РЕПУБЛИКА БГ" за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014 г., както следва:

1. Аделина Проданова Миланова

2. Милена Желязкова Начева

3. Ангел Атанасов Ангелов

4. Живко Христов Димитров

5. Недка Тонева Тонева


-------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от коалиция „ЛЕВИЦАТА И ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ" за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Боян Борисов Киров

2. Йордан Атанасов Йорданов

3. Венета Христова Гинева

4. Димитър Атанасов Димитров

5. Мирослава Христова Христева

6. Петър Кирилов Христозов

7. Бойчо Кирилов Теофилов

8. Росен Антонов Петков


--------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия ЗЕЛЕНИТЕ за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Антон Ангелов Ангелов

2. Иван Филипов Ванчев

3. Милена Иванова Найденова


--------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия ГЕРБ за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014 г., както следва:

1. Лиляна Павлова Николова

2. Пламен Веселинов Йорданов

3. Нено Христов Влайков

4. Кирил Добрев Добрев

5. Маноил Минчев Манев

6. Нели Иванова Калнева - Митева

7. Димитър Атанасов Драчев

8. Пламен Тенев Русев

9. Димитър Христов Желев

10. Аксения Бориславова Тилева

11. Методи Михайлов Марков

12. Ангел Бориславов Филипов

13. Радостин Радославов Танев

14. Дарина Николова Гайдарова

15. Даниел Георгиев Вълчев

16. Мариана Василева Кръстева

17. Мариян Георгиев Димитров

18. Деляна Добромирова Николова

19. Стоян Колев Вълчев

20. Добрин Георгиев Янков

21. Ивелина Антоанетова Илиева

22. Боян Георгиев Каличков


------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от коалиция БСП лява България за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Драгомир Велков Стойнев

2. Георги Янчев Гьоков

3. Николай Стефанов Терзиев

4. Елена Маргаритова Нонева

5. Донка Димова Симеонова

6. Стефан Петров Шишков

7. Мариана Господинова Тотева

8. Илка Иванова Петкова

9. Даниела Иванова Драгийска

10. Светла Захариева Боянчева

11. Атанас Стойнов Пъдев

12. Живко Тенев Желязков

13. Мариана Недялкова Пенчева- Абединова

14. Денислав Желязков Палазов

15. Спас Ангелов Момов

16. Александър Димитров Минчев

17. Зоя Иванова Кълвачева - Цвяткова

18. Живка Радева Аладжова

19. Пламен Станимиров Караджов

20. Росен Иванов Пешев

21. Георги Динев Господинов

22. Диана Сивенова Михалева


-----------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014 г., както следва:

1. Анна Росенова Попова

2. Теодора Валентинова Симова


--------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014 г., както следва:

1. Весела Веселинова Шаранкова

2. Велислава Иванова Савчева

3. Елена Николова Николова

4. Кремена Димитрова Митева

5. Красимира Маринова Цолова


------------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от ПП ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП) за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014 г., както следва:

1. Венцислав Красимиров Петров

2. Георги Милков Стоянов


------------------------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от ПП ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРИЯ /ОБ/ за 27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014 г., както следва:

1.    Николай Ганчев Начев
2.    Кремена Любомирова Ангелова
3.    Теодора Атанасова Ганева
4.    Адриана Петева Лавчева
5.    Михо Иванов Михов
6.    Цветан Евелинов Драганов
7.    Николай Димов Танев
8.    Радка Начева Начева
9.    Гергана Алексиева Дочева
10.    Светла Георгиева Зафирова


---------------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ" за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Петър Русев Петров

2. Янка Делчева Фуртунова

3. Емилиан Танев Танев

4. Филчо Пенчев Станчев

5. Елеонора Михайлова Донева

6. Желязко Щерев Събев


--------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от коалиция АБВ-(Алтернатива за българско възраждане) за  27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:

1. Иван Костадинов Станков

2. Фани Иванова Михайлова

3. Мария Младенова Славова

4. Светлозар Кънчев Димов

5. Севдалина Алекова Тодорова

6. Милен Пасков Вълканов

7. Искра Енева Георгиева

8. Христо Атанасов Гъчев

9. Десислава Маргаритова Желева

10. Живко Иванов Желязков

11. Мирена Владимирова Тонева


---------------------------------------------------------------


Регистрира листата с кандидати за народни представители от политическа партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ" за 27-ми Старозагорски многомандатен избирателен район за избори за народни представители на 5 октомври 2014г., както следва:
1.    Делян Славчев Пеевски
2.    Халил Реджепов Летифов
3.    Шендоан Ремзи Халит
4.    Щилиян Велинов Велинов
5.    Тунджай Рамадан Йозтюрк
6.    Мехмед Неджми Зейнел
7.    Борислав Александров Асенов
8.    Айсен Ибрахим Алиш
9.    Ридван Байрям Иляз


--------------------------------------------------------------------------
Забележка Омда: Листите са подредени по обратния ред на тяхната регистрация в РИК. Не са внасяни допълнителните корекции, ако има такива.