Регистирирани листи в РИК Кюстендил - 05-10-2014

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Любомир

Стоянов

Гайдарски

2

Костадин

Георгиев

Николов

3

Цветан

Георгиев

Тренчев

---------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на Коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Ирина

Юлий

Абаджиева-Репуц

2

Георги

Василев

Георгиев

3

Ани

Ангелова

Вакъвчиева

4

Диана

Богомилова

Славова

5

Валентина

Драганова

Грънчарова

----------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „ГЛАС НАРОДЕН" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Доброслав

Йорданов

Стефанов

2

Владислав

Венциславов

Чанев

3

Красимира

Стоилова

Спасова-Атанасова

4

Николай

Кирилов

Митев

----------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на Коалиция „БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА"  за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Петър

Иванов

Петров

2

Васил

Владимиров

Иванов

3

Костадин

Крумов

Костадинов

4

Владимир

Иванов

Боцев

5

Ивайло

Радойчев

Анастасов

6

Атанас

Иванов

Велинов

7

Иван

Георгиев

Монов

8

Илиян

Ерменчов

Илиев

--------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „АТАКА" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Илиан

Сашов

Тодоров

2

Владислав

Кирилов

Лехчански

3

Любка

Стефанова

Велинова

4

Георги

Николов

Попниколов

5

Райчо

Димитров

Цветин

6

Румен

Николов

Андонов

7

Сиана

Атанасова

Антова

8

Стоичко

Кирилов

Стоянов

--------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Живко

Илиев

Ковачев

2

Антоанета

Георгиева

Върбанова

3

Данчо

Славчев

Калпачки

---------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „НОВА БЪЛГАРИЯ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Офелия

Василиева

Димова

2

Владислав

Велков

Иванов

3

Анна

Бориславова

Манчева-Стоянова

4

Силвия

Витанова

Янева

--------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „НОВА АЛТЕРНАТИВА" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Велизар

Станимиров

Аспарухов

2

Любомир

Василев

Малоселски

3

Иван

Лазаров

Василиев

4

Светлана

Стоянова

Петрова

5

Борислав

Станиславов

Димитров

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „НОВОТО ВРЕМЕ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Илияна

Богданова

Богданова-Георгиева

2

Гергана

Миткова

Георгиева

3

Иванка

Георгиева

Андонова

4

Анита

Ангелова

Стоянова

----------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Йонко

Йорданов

Гергов

2

Росица

Стойнева

Борисова

3

Йордан

Сашков

Бояджиев

4

Йордан

Иванов

Даскалов

5

Иван

Христов

Стефанов

--------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „РЕПУБЛИКА БГ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Душко

Стефанов

Добрев

2

Даниела

Василева

Христова

3

Владимир

Василев

Лазов

---------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРИЯ /ОБ/ за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Райничка

Евтимова

Цветанова - Гонева

2

Валентина

Валериева

Райчева - Маринова

3

Емил

Боянов

Давидков

4

Даниела

Петрова

Михалкова

5

Анна

Димитрова

Станчева

6

Иван

Василев

Ковачки

----------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на Коалиция БСП лява България за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Мая 

Божидарова

Манолова 

2

Иван

Тодоров

Ибришимов 

3

Харалампи

Лозанов

Златанов

4

Иван

Манолов

Андонов

5

Елеонора

Георгиева

Христова  

6

Илчо

Кирилов

Дамянов

7

Христо

Михайлов

Абаджиев

8

Пламен

Маринов

Иванов

-------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на Коалиция  ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Георги

Петков

Петров

2

Йордан

Симеонов

Ковчегарски

3

Николай

Христов

Чачов

4

Илчо

Темелакиев

Кюркчийски

5

Емил

Ананиев

Станоев

6

Любомир

Христов

Димитров

7

Христо

Младенов

Георгиев

8

Васил

Димитров

Атанасов

----------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „НОВА СИЛА" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Антон

Георгиев

Сираков

2

Виктория

Михайлова

Димитрова

3

Георги

Добринов

Николов

4

Стоян

Димитров

Георгиев

5

Явор

Рафаилов

Рангелов

---------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „ГЕРБ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Кирил

Боянов

Калфин

2

Емил

Димитров

Гущеров

3

Виктор

Томов

Янев

4

Михаела

Ясенова

Крумова

5

Радослава

Пламен

Чеканска

6

Калин

Георгиев

Гелев

7

Красимир

Любомиров

Петров

8

Веселин

Бориславов 

Вучков

---------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „ЗЕЛЕНИТЕ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Момчил

Златков

Даскалов

2

Зарица

Георгиева

Динкова

--------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на Коалиция от партии „ДЕСНИТЕ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Жаклин

Ваклуш

Толева

2

Любомир

Иванов

Стойков

3

Антон

Петров

Васев

4

Васил

Димитров

Лепопелски

5

Любка

Иванова

Пандурска

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на Коалиция ЛЕВИЦАТА И ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Огнян

Борисов

Боюклиев

2

Страхил

Христов

Данчев

3

Любен

Асенов

Тасков

4

Ирина

Петкова

Алексова

5

Венета

Костадинова

Васева

6

Димитър

Чавдаров

Панайотов

-------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ  "СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ" /СДП/ за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Росен

Пламенов

Нойков

---------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ НОВА ДЕМОКРАЦИЯ" за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Камен

Славянов

Попов

2

Иво

Николов

Димитров

3

Йордан

Стоянов

Манасиев

4

Антон

Георгиев

Алексиев

------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП Движение 21 за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Ваня

Крумова

Цветкова

2

Любослав

Красимиров

Иванов

3

Ивета

Тодорова

Анадолска-Караиванова

4

Спаска

Аспарухова

Иванова

------------------------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски, както следва:

 

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Панчо

Любомиров

Панайотов

--------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Красимир

Петков

Руев

2

Десислава

Спасова

Димитрова

3

Албена

Василева

Симеонова

4

Анелия

Георгиева

Бараковска

5

Йордан

Александров

Стоймиров

6

Ивана

Каменова

Тасева

--------------------------------------------------------------------------------------

РЕГИСТРИРА кандидатска листа на ПП ДПС - Движение за права и свободи за участие в изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в изборен район № 10 - Кюстендилски в състав и подредба, както следва:

по ред

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

Александър

Христов

Методиев

2

Анна

Емилова

Благоева

3

Стефан

Стефанов

Йорданов

4

Валерия

Бойчова

Васева

5

Катрин

Йорданова

Лазова

6

Георги

Димитров

Йорданов

7

Йордан

Кирилов

Станоев

-------------------------------------------------------------------------------------

Бележка Омда: Листите са подредени по обратен ред на регистрацията им в РИК. Не са внасяни сетнешните промени, ако има такива.