19 август 2019г.

Празник на Бялото братство. Празник на мюсюлманите "Рамазан Байрам". Ден на фотографията. Хуманитарен ден

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Кандидати за депутати от Нова сила - 2014

От партията подчертават, че преценяват всички политически деяния според тяхното значение за България и българите, а не според това кой ги е извършил или пропуснал.

Партията се ръководи от колективен орган – висш политически съвет.

"Нова сила" е под номер 21 в бюлетината за предсрочните парламентарни избори на 5 октомври.

Листа

1 МИР Благоевград
1. Владимир Николов Живков
2. Кирил Георгиев Янкулов
3. Явор Иванов Димитров
4. Петър Николов Петров

2 МИР Бургас
1. Константин Димитров Костов
2. Иван Кирилов Байчев
3. Асен Александров Асенов

3 МИР Варна
1. Константин Димитров Костов

2. Иван Кирилов Байчев
3. Асен Александров Асенов

4 МИР Велико Търново

1. Иван Костадинов Бочков

5 МИР Видин
1. Гриша Василев Господинов
2. Кремена Гошова Будинова
3. Илияна Асенова Данчева
4. Найден Каменов Рангелов

6 МИР Враца
1. Ралица Руменова Петкова
2. Красимир Христов Тишевишки
3. Младен Димитров Петров
4. Красимир Владков Петров

5. Виктория Михайлова Димитрова

7 МИР Габрово

-

8 МИР Добрич
1. Ангел Росенов Касабов
2. Стефан Венциславов Венков

9 МИР Кърджали
1. Георги Димитров Майоров
2. Цако Иванов Плачков
3. Тома Димитров Михайлов
4. Иво Янков Янков
5. Илиян Тодоров Андреев

10 МИР Кюстендил
1. Антон Георгиев Сираков

2. Виктория Михайлова Димитрова
3. Георги Добринов Николов
4. Стоян Димитров Георгиев
5. Явор Рафаилов Рангелов

11 МИР Ловеч
1. Светослав Петров Иванов

2. Снежана Стефанова Иванова
3. Стоян Златанов Златанов
4. Веселин Стефанов Василев

12 МИР Монтана

1. Стефан Василев Урумов
2. Найденов Каменов Рангелов
3. Юлия Петрова Коцакова
4. Ивайло Иванов Митев
5. Петър Каменов Варков

13 МИР Пазарджик
1. Людмил Любенов Новков
2. Стоян Златанов Златанов
3. Милен Стефанов Стоянов
4. Атанас Симеонов Атанасов

14 МИР Перник
1. Йордан Георгиев Йорданов

2. Адриан Методиев Михайлов
3. Димитър Станимиров Василев
4. Владимир Николов Живков

15 МИР Плевен
1. Сашо Андонов Стоев

2. Боян Василев Вътков
3. Цветелин Димов Русе

16 МИР Пловдив

1. Димитър Иванов Фикийн
2. Георги Миланов Георгиев
3. Алек Христов Александров
4. Илия Стилянов Машев
5. Габриел Николов Иванов
6. Гергана Петкова Петкова
7. Преслава Мариянова Дамянова
8. Пламен Захариев Зарков

17 МИР Пловдив област
1. Георги Миланов Георгиев
2. Стилиян Илиев Машев
3. Пламен Захариев Зарков
4. Гергана Петкова Петкова
5. Алек Христов Александров
6. Преслава Мариянова Дамянова
7. Габриел Николов Иванов
8. Мария Миланова Иванова
9. Илия Стилянов Машев

18 МИР Разград
1. Петър Атанасов Атанасов

2. Димитър Николов Николов

19 МИР Русе

1. Гриша Василев Господинов
2. Иван Костадинов Бочков
3. Христо Николов Ганев
4. Галина Василева Казанджиева
5. Валентин Тодоров Тодоров

20 МИР Силистра
1. Росен Тодоров Чолаков
2. Веселин Иванов Тодоров
3. Чудомир Александров Димитров

21 МИР Сливен
1. Светослав Петров Иванов
2. Снежана Стефанова Иванова
3. Борислав Валентинов Пенков
4. Петър Николов Петров

22 МИР Смолян
1. Димитър Борисов Чинакчиваров

23 МИР София
1. Емил Евгениев Антонов
2. Явор Рафаилов Рангелов
3. Кирил Георгиев Янкулов
4. Асен Кирилов Миланов

24 МИР София
1. Борислав Валентинов Пенков

2. Стефан Василев Урумов
3. Стоян Димитров Георгиев
4. Мариян Златев Иванов
5. Тихомир Тодоров Стефанов

25 МИР София
1. Кремена Гошова Будинова

2. Явор Иванов Димитров
3. Леонид Димитров Григоров
4. Захари Йорданов Килев

26 МИР София област
1. Антон Георгиев Сираков

2. Константин Димитров Костов
3. Йордан Георгиев Йорданов
4. Красимир Владков Петров
5. Димитър Станимиров Василев
6. Адриан Методиев Михайлов

27 МИР Стара Загора

1. Тихомир Динев Томов
2. Димитър Александров Тодоров
3. Ванушка Колева Павлова
4. Георги Стефанов Трендафилов
5. Спас Атанасов Пашов

28 МИР Търговище
1. Къню Кънев Кънев
2. Ангел Иванов Стоянов
3. Йордан Христов Ефтимов

29 МИР Хасково
1. Георги Димитров Майоров

2. Костадин Тенев Костадинов
3. Цанко Иванов Плачков
4. Петко Матов Матов
5. Георги Димитров Костадинов
6. Петър Петров Петков
7. Станимир Георгиев Петров
8. Борислав Петев Бойдев

30 МИР Шумен
1. Стефан Венциславов Венков

2. Ангел Росенов Касабов

31 МИР Ямбол

1. Кольо Люцканов Спасов
2. Мария Атанасова Калчева
3. Мирослав Ганев Митев
4. Димо Янев Камбуров
5. Атанас Митев Атанасов