19 август 2019г.

Празник на Бялото братство. Празник на мюсюлманите "Рамазан Байрам". Ден на фотографията. Хуманитарен ден

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Кандидати за депутати от Десните - 2014

Идеолозите на формацията я определят като "траен и отворен съюз на политически субекти с десни идеи, граждани – демократи, антикомунисти и свободни българи, готови да работят за развитието на страната ни... Коалицията се създава, за да бъде компетентна алтернатива на популизма, псевдонационализма и за да върне почтеността в политиката".

Председател на коалицията е Илко Семерджиев.

Коалиция "Десните" е под номер 17 в бюлетината за предсрочните парламентарни избори на 5 октомври.

Листи

1 МИР Благоевград
1. Петър Борисов Календерски
2. Даника Антонова Томова
3. Елена Христова Димитрова
4. Елена Велкова Ставрова
5. Марин Ивов Ушатов

2 МИР Бургас
1. Бойко Христов Станкушев
2. Атанас Константинов Чепъков
3. Русин Василев Савов
4. Лина Апостолова Тодорова
5. Рали Димитров Димитров
6. Виолета Антоанова Лазарова

3 МИР Варна
1. Христо Христов Панчугов
2. Лъчезар Александров Алексиев
3. Теменужка Христова Петрова
4. Десислава Димитрова Русева
5. Юлия Златкова Генова
6. Николай Бориславов Георгиев
7. Пенка Христова Спирова
8. Боян Иванов Иванов
9. Магдалена Тошкова Димитрова-Чаушева
10. Хаго Арман Бабикян

4 МИР Велико Търново
1. Мария Василева Капон
2. Калина Йорданова Прокопиева
3. Николай Върбанов Николов
4. Пламен Георгиев Бейков
5. Светлозара Христова Фъртунова-Минчева
6. Димчо Петров Димчевски
7. Калин Димитров Манев
8. Цветомир Емилов Енев
9. Мария Иванова Кръстева
10. Валентин Христов Савов
11. Георги Великов Даскалов
12. Бранимир Маринов Костов
13. Петя Илиева Калушева
14. Мариана Данилова Пашунова
15. Стефан Христов Кинов
16. Пламен Георгиев Радонов

5 МИР Видин
1. Георги Величков Георгиев
2. Георги Ангелов Георгиев
3. Момчил Петков Миков
4. Милен Добрев Стоянов

6 МИР Враца
1. Илко Тодоров Семерджиев
2. Слави Мирославов Мишев
3. Сашка Ивчова Велчева
4. Светлина Иванова Берова
5. Диана Цветкова Димитрова

7 МИР Габрово
1. Христо Христов Панчугов
2. Илиян Георгиев Георгиев
3. Евгения Николова Стоянова
4. Русин Манев Илиев

8 МИР Добрич
1. Тошко Георгиев Анастасов
2. Ради Кръстев Радев
3. Стелиян Кирилов Щерев
4. Кадрия Мехмед Мехмед
5. Димитър Великов Димитров
6. Николай Бориславов Георгиев

9 МИР Кърджали
1. Янко Павлинов Пенков
2. Росен Павлинов Пенков
3. Иван Йосифов Хаджиев
4. Кръстина Ангелова Ангелова

10 МИР Кюстендил
1. Жаклин Ваклуш Толева
2. Любомир Иванов Стойков
3. Антон Петров Васев
4. Васил Димитров Лепопелски
5. Любка Иванова Пандурска

11 МИР Ловеч
1. Тодор Василев Василев
2. Бисер Радославов Пелов

12 МИР Монтана
1. Надя Димитрова Миронова
2. Аврам Василев Кажалянски
3. Евелина Миткова Стефанова
4. Даниела Николова Благоева
5. Бисер Радославов Пелов

13 МИР Пазарджик
1. Емил Торков Мечикян
2. Димитър Димитров Калбуров
3. Димо Рашев Рашов
4. Мария Людмилова Илиева-Ракова
5. Ана Мариянова Танчовска
6. Марияна Димитрова Стоянова
7. Григор Стоилов Дамянов
8. Мария Николаева Динкова
9. Елена Димитрова Чанкова

14 МИР Перник
1. Николай Любчев Драгомиров
2. Кристиана Никифорова Брейчева
3. Емилия Венева Игнатова
4. Иво Йорданов Иванов

15 МИР Плевен
1. Максим Димитров Гайдев
2. Александър Николаев Георгиев
3. Сашко Любенов Романов
4. Александра Благовестова Беличовска
5. Маринчо Нанков Маринов
6. Цветомир Симеонов Симеонов
7. Даниел Николов Благоев

16 МИР Пловдив
1. заличен
2. Костадин Георгиев Шанков
3. Тодор Александров Радев
4. Димитър Димитров Калбуров
5. Тодор Димитров Бозев
6. Валентин Веселинов Танев
7. Благой Петков Петлов
8. Григор Стоилов Дамянов
9. Мария Людмилова Илиева-Ракова
10. Мария Вескова Малчева
11. Мария Василева Капон

17 МИР Пловдив
1. Костадин Георгиев Шанков
2. Тодор Димитров Бозев
3. Мария Вескова Малчева
4. Димо Рашев Рашев
5. Дора Георгиева Андонова
6. Стоян Янков Павлов
7. Марияна Димитрова Стоянова
8. Ана Мариянова Танчовска
9. Мария Николаева Динкова
10. Андон Жеков Попов
11. Георги Веселинов Иванов

18 МИР Разград
1. Цеко Костадинов Иванов
2. Кадрия Мехмед Мехмед
3. Валентина Василева Василева-Филаделфевс

19 МИР Русе
1. Драгомир Иванов Драгомиров
2. Пламен Георгиев Бейков
3. Зорница Димитрова Дикова
4. Александър Кунев Атанасов
5. Венцеслав Христов Панчев

20 МИР Силистра
1. Методи Кирилов Жейнов
2. Димитър Великов Димитров
3. Пламен Кръстев Петров
4. Тошко Георгиев Анастасов

21 МИР Сливен
1. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
2. Димитър Димитров Недев
3. Станка Господинова Тачева-Йоргова
4. Нанка Петкова Пенева-Гешева
5. Мариана Великова Кирилова
6. Силвия Миткова Данева
7. Красимир Танев Сербезов

22 МИР Смолян
1. Анелия Димитрова Почеканска
2. Благой Петков Петлов
3. Елена Димитрова Чанкова
4. Стоян Янков Павлов

23 МИР София
1. Илко Тодоров Семерджиев
2. Драгомир Иванов Драгомиров
3. Татяна Иванова Величкова
4. Бойко Христов Станкушев
5. Силвия Радкова Георгиева
6. Максим Димитров Гайдев
7. Мариана Пейчева Ковачева-Кадийска
8. Илиана Славчова Славова
9. Марина Константинова Гавазова
10. Анастасия Делчева Петкова

24 МИР София
1. Юлиан Христов Войнов
2. Емил Торком Мечикян
3. Венцеслав Христов Панчев
4. Надежда Йорданова Лисичкова
5. Хаго Арман Бабикян
6. Теодора Василева Динева
7. Желязко Димитров Георгиев
8. Михаил Михайлов Бойков
9. Алеко Петков Христов
10. Румяна Григорова Костова
11. Слави Мирославов Митев
12. Марияна Атанасова Колева
13. Борис Бойков Биров

25 МИР София
1. Деница Евгениева Сачева-Атанасова
2. Емил Йорданов Йорданов
3. Алеко Петков Христов
4. Анелия Цекова Дудинова
5. Румяна Григорова Костова
6. Йордан Йорданов Йорданов
7. Виолета Юлианова Кирчева
8. Николай Иванов Велинов
9. Александра Благовестова Беличовска
10. Деница Ангелова Тодорова

26 МИР София област
1. Надя Димитрова Миронова
2. Анастасия Делчева Петкова
3. Борис Бойков Биров
4. Емил Йорданов Йорданов
5. Светлина Иванова Берова
6. Николай Любчев Драгомиров
7. Кристиана Никифорова Бройчева
8. Валентин Веселинов Танев

27 МИР Стара Загора
1. Жаклин Ваклуш Толева
2. Христина Иванова Иванова-Теодосиева
3. Станчо Антонов Пенов
4. Десислав Радославов Тенев
5. Татяна Иванова Петрова
6. Борислав Венелинов Бояджиев
7. Николай Владимиров Василев
8. Кръстьо Стоянов Ламбев
9. Красимира Стоянова Малчева
10. Жорес Пейчев Георгиев
11. Иван Стефанов Загоров

28 МИР Търговище
1. Цено Костадинов Иванов
2. Лъчезар Александров Алексиев

29 МИР Хасково
1. Деница Евгениева Сачева-Атанасова
2. Гергана Богоева Янкова
3. Христо Русев Христозов
4. Борислав Венелинов Бояджиев
5. Иван Костадинов Дочев

30 МИР Шумен
1. Хелия Кирилова Божилова
2. Милко Георгиев Милков
3. Чинка Тодорова Шишкова
4. Андрей Радославов Маринов
5. Любен Методиев Кандиларов

31 МИР Ямбол
1. Милен Иванов Гайдаров
2. Илиян Георгиев Бъчваров
3. Радина Михайлова Георгиева
4. Красимир Танев Сербезов