19 август 2019г.

Празник на Бялото братство. Празник на мюсюлманите "Рамазан Байрам". Ден на фотографията. Хуманитарен ден

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Кандидати за депутати от Българска социалдемокрация - 2014

Символите на партията са стилизирана червена роза и бяла лястовица, а знамето й е изцяло в зелен цвят. Химнът й е "Интернационалът".

Лидер на "Българска социалдемокрация" понастоящем е Александър Томов.

"Българска социалдемокрация" е под номер 2 в бюлетината за предсрочните парламентарни избори на 5 октомври.

Листа

1 МИР Благоевград
1. Радослав Йорданов Радославов
2. Чавдар Иванов Николов
3. Данчо Славчев Калпачки
4. Ивайло Димитров Котев
5. Асен Руменов Бакиев
6. Сияна Валериева Балиева

2 МИР Бургас
1. Татяна Трифонова Томова
2. Лора Любенова Тодорова
3. Донка Недялкова Богданова
4. Симона Симеонова Сарова
5. Мариян Венциславов Маринов

3 МИР Варна
1. Александър Трифонов Томов
2. Весела Веселинова Шаранкова
3. Стефчо Василев Димитров
4. Найден Георгиев Илиев
5. Тодор Хайдуков Георгиев

4 МИР Велико Търново
1. Георги Велинов Велинов
2. Морис Леон Маджар
3. Снежана Миндова Кузманова
4. Сияна Валериева Балиева

5 МИР Видин
1. Альоша Аврамов Аврамов
2. Цветан Димитров Стоянов
3. Николай Антонов Радев

6 МИР Враца
1. Валери Симеонов Балиев
2. Стилияна Руменова Григорова
3. Мартин Иванов Василев
4. Валентин Карамфилов Цанов
5. Даниела Христова Петкова
6.Димитър Георгиев Петров

7 МИР Габрово
1. Лора Любенова Тодорова
2. Павлина Милчева Раева
3. Георги Василев Облаков
4. Феодор Петров Шевченко

8 МИР Добрич
1. Димитър Александров Митев
2. Елена Николова Николова
3. Ангел Иванов Цветанов
4. Найден Георгиев Илиев
5. Стойка Атанасова Цветанова

9 МИР Кърджали
1. Радослав Йорданов Радославов
2. Виктор Венелинов Милев
3. Здравко Георгиев Караиванов

10 МИР Кюстендил
1. Живко Илиев Ковачев
2. Антоанета Георгиева Върбанова
3. Данчо Славчев Калпачки

11 МИР Ловеч
1. Петър Георгиев Петров
2. Стефан Стефанов Митев
3. Асен Ангелов Симеонов
4. Цветан Димитров Стоянов

12 МИР Монтана
1. Бойко Евгениев Ноев
2. Атанаска Антимова Павлова
3. Ивайло Йосифов Трифонов
4. Горан Георгиев Григоров
5. Венцислав Давидов Кудинов

13 МИР Пазарджик
1. Йорданка Благоева Делкова
2. Тодор Куртев Цоков
3. Ангел Борисов Ангелов
4.Янко Атанасов Узунов
5.Тодор Георгиев Хайдуков
6. Здравко Георгиев Караиванов

14 МИР Перник
1. Валери Симеонов Балиев
2. Кремена Димитрова Митева
3. Калина Богданова Кръстева
4. Виолина Йосифова Анкова

15 МИР Плевен
1. Альоша Аврамов Аврамов
2. Велислава Иванова Савчева
3. Асен Ангелов Симеонов
4. Добромила Ангелова Добрева

16 МИР Пловдив град
1. Йордан Тодоров Йорданов
2. Нина Иванова Николова
3. Васил Георгиев Бутев
4. Виолета Георгиева Хаджиева
5. Георги Христов Петров
6. Йорданка Благоева Делкова
7. Тодор Георгиев Хайдуков

17 МИР Пловдив област
1. Живко Илиев Ковачев
2. Валентин Иванов Чанков
3. Асен Теофанов Георгиев
4. Теменужка Славчева Гърбева
5. Борис Димитров Ботов
6. Кирил Иванов Чакъров

18 МИР Разград
1. Деница Владиславова Йорданова
2. Колю Маринов Георгиев
3. Бойко Евгениев Ноев

19 МИР Русе
1. Силвия Чернева Георгиева
2. Веселин Йорданов Банков
3. Георги Велинов Велинов
4. Евелина Георгиева Тодорова
5. Морис Леон Маджар
6. Михаил Стефанов Манев

20 МИР Силистра
1. Веселин Йорданов Банков
2. Михаил Стефанов Манев
3. Атанаска Антимова Павлова

21 МИР Сливен
1. Йордан Тодоров Йорданов
2. Тодор Веселинов Милушев
3. Христо Руменов Станев

22 МИР Смолян
1. Тодор Куртев Цоков
2. Венцислав Димитров Даскалов
3. Мариян Венциславов Маринов
4. Христина Щонова Кирякова

23 МИР София град
1. Александър Трифонов Томов
2. Стефчо Василев Димитров
3. Христо Руменов Станев
4. Стоян Петров Иванов
5. Добромила Ангелова Добрева
6. Ангел Иванов Цветанов
7. Бойка Иванова Цветанова
8. Маргарита Иванова Тонкина
9. Стойка Атанасова Цветанова
10. Силвана Ангелова Цветанова

24 МИР София град
1. Чавдар Иванов Николов
2. Татяна Трифонова Томова
3. Боян Богданов Петков
4. Ивайло Димитров Котев
5. Андрей Иванов Андреевски
6. Васил Георгиев Младенов
7. Снежана Миндова Кузманова
8. Виктор Венелинов Милев

25 МИР София град
1. Хари Савов Хараламбов
2. Димитър Александров Митев
3. Антоанета Георгиева Върбанова
4. Виолета Тодорова Хаджиева
5. Васил Георгиев Младенов
6. Любомир Ангелов Донов

26 МИР София област
1. Силвия Чернева Георгиева
2. Андрей Иванов Андреевски
3. Любомир Ангелов Донов
4. Красимира Маринова Цолова
5. Боян Богданов Петков
6. Лозан Кирилов Лозанов
7. Виолина Йосифова Анкова
8. Васил Георгиев Младенов

27 МИР Стара Загора
1. Весела Веселинова Шаранкова
2. Велислава Иванова Савчева
3. Елена Николова Николова
4. Кремена Димитрова Митева
5. Красимира Маринова Цолова

28 МИР Търговище
1. Хари Савов Хараламбов
2. Светлин Мирославов Ковачев
3. Николай Кирилов Николаев
4. Бойка Иванова Цветанова

29 МИР Хасково
1. Петър Петров Жеков
2. Димитър Николов Якимов
3. Румен Янчев Колев
4. Добрина Атанасова Чакърова

30 МИР Шумен
1. Колю Маринов Георгиев
2. Георги Христов Кьосев
3. Славчо Игнатов Маринов
4. Николай Кирилов Николов

31 МИР Ямбол
1. Петър Петров Жеков
2. Димитър Николов Якимов
3. Янко Узунов Атанасов