19 август 2019г.

Празник на Бялото братство. Празник на мюсюлманите "Рамазан Байрам". Ден на фотографията. Хуманитарен ден

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Избрани народни представители в 43 НС

1. Обявява за избрани за народни представители в Четиридесет и третото Народно събрание по изборни райони и кандидатски листи:

Първи изборен район - Благоевградски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Цветан Генчев Цветанов

 

2

Кирил Андонов Котев

 

3

Даниела Владимирова Савеклиева

 

4

Димитър Крумов Танев

 

БСП лява България

1

Кристиан Иванов Вигенин

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Алиосман Ибраим Имамов

 

2

Муса Джемал Палев

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Атанас Петров Атанасов

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Атанас Славчев Стоянов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Светлин Димитров Танчев

 

АТАКА

1

Илиан Сашов Тодоров

 

Втори изборен район - Бургаски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Ивелина Веселинова Василева

 

2

Димитър Бойчев Петров

 

3

Иван Стефанов Вълков

 

4

Диана Иванова Йорданова

 

5

Семир Хусеин Абу Мелих

 

БСП лява България

1

Петър Георгиев Кънев

 

2

Атанас Зафиров Зафиров

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Хюсеин Хасан Хафъзов

 

2

Дурхан Мехмед Мустафа

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Костадин Иванов Марков

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Валери Симеонов Симеонов

 

2

Валентин Кирилов Касабов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Стефан Георгиев Кенов

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Михо Димитров Михов

 

Трети изборен район - Варненски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Лиляна Павлова Николова

 

2

Пламен Иванов Манушев

 

3

Красен Кирилов Кралев

 

4

Красимир Петров Петров

 

5

Красимира Пенева Анастасова

 

6

Павел Алексеев Христов

 

БСП лява България

1

Ангел Петров Найденов

 

2

Красимир Христов Янков

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Йордан Кирилов Цонев

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Радан Миленов Кънев

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Валентин Кирилов Касабов

 

2

Емил Димитров Симеонов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Георги Александров Ковачев

 

АТАКА

1

Волен Николов Сидеров

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Ивайло Георгиев Калфин

 

 

Четвърти изборен район - Великотърновски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Цветан Генчев Цветанов

 

2

Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева

 

3

Пенчо Стоянов Пенчев

 

БСП лява България

1

Мариана Радева Бояджиева

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Камен Костов Костадинов

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Иван Кирилов Иванов

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Милен Василев Михов

 

АТАКА

1

Любомир Владимиров Владимиров

 

Пети изборен район - Видински

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Ивайло Ангелов Московски

 

БСП лява България

1

Михаил Райков Миков

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Станислав Димитров Анастасов

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Иван Пенков Иванов

 

Шести изборен район - Врачански

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Петя Цветанова Аврамова

 

2

Красен Георгиев Кръстев

 

БСП лява България

1

Георги Тодоров Божинов

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Камен Костов Костадинов

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Красимир Илиев Богданов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Явор Илиев Хайтов

 

Седми изборен район - Габровски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Цветомир Цвятков Михов

 

2

Добромир Проданов Проданов

 

БСП лява България

1

Кирил Николаев Добрев

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Четин Хюсеин Казак

 

Осми изборен район - Добрички

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Румен Иванов Иванов

 

2

Живко Иванов Мартинов

 

БСП лява България

1

Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Рушен Мехмед Риза

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Валентин Николов Иванов

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Иван Костадинов Станков

 

Девети изборен район - Кърджалийски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Цвета Вълчева Караянчева

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Лютви Ахмед Местан

 

2

Ердинч Исмаил Хайрула

 

3

Шабанали Ахмед Дурмуш

 

4

Салиха Хакиф Емин

 

Десети изборен район - Кюстендилски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Кирил Боянов Калфин

 

БСП лява България

1

Мая Божидарова Манолова

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Александър Христов Методиев

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Петър Иванов Петров

 

Единадесети изборен район - Ловешки

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Корнелия Добрева Маринова

 

2

Николай Нанков Нанков

 

БСП лява България

1

Димитър Ангелов Горов

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Джейхан Хасанов Ибрямов

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Кирил Петров Цочев

 

Дванадесети изборен район - Монтана

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Десислава Вълчева Атанасова

 

БСП лява България

1

Емил Димитров Райнов

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Петър Пандушев Чобанов

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Борислав Любенов Великов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Чавдар Славчев Пейчев

 

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Стоян Димитров Тонев

 

2

Десислава Йорданова Костадинова-Гушева

 

3

Димитър Иванов Гечев

 

БСП лява България

1

Янаки Боянов Стоилов

 

2

Димитър Спасов Димитров

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Делян Славчев Пеевски

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Бойка Грозева Маринска

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Христо Георгиев Тодоров

 

АТАКА

1

Станислав Тодоров Станилов

 

Четиринадесети изборен район - Пернишки

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Вяра Михайлова Церовска

 

БСП лява България

1

Валери Мирчев Жаблянов

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Валентин Любенов Павлов

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Росица Йорданова Янакиева-Костадинова

 

Петнадесети изборен район - Плевенски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Цецка Цачева Данговска

 

2

Пламен Тачев Петров

 

3

Владислав Тошков Николов

 

БСП лява България

1

Румен Василев Гечев

 

2

Васил Миланов Антонов

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Митхат Сабри Метин

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Найден Маринов Зеленогорски

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Красимир Дончев Каракачанов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Румен Маринов Йончев

 

Шестнадесети изборен район - Пловдив

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Бойко Методиев Борисов

 

2

Менда Кирилова Стоянова

 

3

Вежди Летиф Рашидов

 

4

Стефан Иванов Дедев

 

5

Атанас Иванов Ташков

 

БСП лява България

1

Георги Ченков Търновалийски

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Венцислав Йорданов Каймаканов

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Димитър Григоров Шишков

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Славчо Стоев Атанасов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Ана Георгиева Баракова

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Борислав Михайлов Борисов

 

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Методи Борисов Андреев

 

2

Катя Николаева Попова

 

3

Здравко Димитров Димитров

 

4

Силвия Анастасова Хубенова

 

БСП лява България

1

Димитър Стоянов Дъбов

 

2

Манол Трифонов Генов

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Джевдет Ибрям Чакъров

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Николай Нанков Ненчев

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Борис Янков ЯЧев

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Мартин Стоянов Иванов

 

АТАКА

1

Магдалена Ламбова Ташева

 

Осемнадесети изборен район - Разградски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Валентин Стефанов Василев

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Ахмед Реджебов Ахмедов

 

2

Гюнай Хюсмен Хюсмен

 

3

Хасан Ахмед Адемов

 

Деветнадесети изборен район - Русенски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Пламен Дулчев Нунев

 

2

Светлана Ангелова Найденова

 

3

Десислава Вълчева Атанасова

 

БСП лява България

1

Христо Иванов Белоев

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Ферихан Илиязова Ахмедова

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Румен Димитров Христов

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Искрен Василев Веселинов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Георги Николов Недев

 

Двадесети изборен район - Силистренски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Милена Цветанова Дамянова

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Рамадан Байрам Аталай

 

2

Невин Халил Хасан

 

АТАКА

1

Иван Тодоров Димитров

 

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Десислава Жекова Танева

 

2

Галя Енева Захариева

 

БСП лява България

1

Таско Михайлов Ерменков

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Янко Александров Янков

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Петър Христов Петров

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Иван Славов Иванов

 

Двадесет и втори изборен район - Смолянски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Даниела Анастасова Дариткова-Проданова

 

БСП лява България

1

Дора Илиева Янкова

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Мустафа Сали Карадайъ

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Петър Георгиев Кадиев

 

Двадесет и трети изборен район - София

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Александър Руменов Ненков

 

2

Димитър Борисов Главчев

 

3

Валентин Алексиев Николов

 

4

Теодора Радкова Георгиева

 

5

Данаил Димитров Кирилов

 

6

Милена Цветанова Дамянова

 

БСП лява България

1

Жельо Иванов Бойчев

 

2

Георги Стоянов Кадиев

 

3

Стоян Михайлов Мирчев

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Божидар Цецов Лукарски

 

2

Атанас Петров Атанасов

 

3

Корман Якубов Исмаилов

 

4

Петър Владиславов Славов

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Валери Симеонов Симеонов

 

АТАКА

1

Миглена Дойкова Александрова

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Борислав Михайлов Борисов

 

Двадесет и четвърти изборен район - София

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Румяна Генчева Бъчварова

 

2

Джема Маринова Грозданова

 

3

Веселин Бориславов Вучков

 

4

Евгения Бисерова Алексиева

 

5

Валентин Иванов Радев

 

БСП лява България

1

Стефан Ламбов Данаилов

 

2

Георги Страхилов Свиленски

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Петър Стефанов Москов

 

2

Мартин Димитров Димитров

 

3

Гроздан Спасов Караджов

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Юлиан Кръстев Ангелов

 

АТАКА

1

Явор Божилов Нотев

 

Двадесет и пети изборен район - София

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Бойко Методиев Борисов

 

2

Красимир Любомиров Велчев

 

3

Станислав Стоянов Иванов

 

4

Красимир Георгиев Ципов

 

5

Лъчезар Богомилов Иванов

 

6

Снежана Георгиева Дукова

 

БСП лява България

1

Михаил Райков Миков

 

2

Георги Чавдаров Анастасов

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Меглена Щилиянова Кунева

 

2

Вили Младенов Лилков

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Красимир Дончев Каракачанов

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Росен Петров Петров

 

АТАКА

1

Волен Николов Сидеров

 

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1

Ивайло Георгиев Калфин

 

Двадесет и шести изборен район - Софийски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Ивайло Ангелов Московски

 

2

Петър Христов Беков

 

3

Галя Симеонова Георгиева

 

БСП лява България

1

Корнелия Петрова Нинова

 

2

Радослав Любчов Стойчев

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Димитър Андреев Делчев

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Велизар Пенков Енчев

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Красимира Арангелова Ковачка

 

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Лиляна Павлова Николова

 

2

Димитър Христов Желев

 

3

Пламен Веселинов Йорданов

 

4

Нено Христов Влайков

 

БСП лява България

1

Драгомир Велков Стойнев

 

2

Георги Янчев Гьоков

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Делян Славчев Пеевски

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Димитър Танев Танев

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Димитър Кирилов Байрактаров

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Кънчо Янев Филипов

 

АТАКА

1

Десислав Славов Чуколов

 

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Дарин Иванов Димитров

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Тунчер Мехмедов Кърджалиев

 

2

Йордан Кирилов Цонев

 

АТАКА

1

Николай Веселинов Александров

 

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Делян Александров Добрев

 

2

Евгения Даниелова Ангелова

 

БСП лява България

1

Чавдар Георгиев Георгиев

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Лютви Ахмед Местан

 

2

Мехмед Юмер Атаман

 

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1

Станислав Георгиев Иванов

 

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1

Славчо Пенчев Бинев

 

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1

Борислав Сабинов Иглев

 

Тридесети изборен район - Шуменски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Любомир Димитров Христов

 

2

Ралица Тодорова Ангелова

 

БСП лява България

1

Иван Валентинов Иванов

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Айдоан Муталиб Али

 

2

Хамид Бари Хамид

 

3

Бюнямин Хюсеин Хасан

 

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

ПП ГЕРБ

1

Иван Стоев Чолаков

 

БСП лява България

1

Атанас Тодоров Мерджанов

 

2

Кирчо Георгиев Карагьозов

 

ДПС - Движение за права и свободи

1

Илия Янков Илиев

 

 

 

2. Обявява кандидати, избрани в два изборни района:

 

Партия/Коалиция

Име, презиме и фамилия

 

Изборни райони

ПП ГЕРБ

Бойко Методиев Борисов

 

Шестнадесети изборен район - Пловдив
Двадесет и пети изборен район - София

ПП ГЕРБ

Десислава Вълчева Атанасова

 

Дванадесети изборен район - Монтана
Деветнадесети изборен район - Русенски

ПП ГЕРБ

Ивайло Ангелов Московски

 

Пети изборен район - Видински
Двадесет и шести изборен район - Софийски

ПП ГЕРБ

Лиляна Павлова Николова

 

Трети изборен район - Варненски
Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

ПП ГЕРБ

Милена Цветанова Дамянова

 

Двадесети изборен район - Силистренски
Двадесет и трети изборен район - София

ПП ГЕРБ

Цветан Генчев Цветанов

 

Първи изборен район - Благоевградски
Четвърти изборен район - Великотърновоски

БСП лява България

Михаил Райков Миков

 

Пети изборен район - Видински
Двадесет и пети изборен район - София

ДПС - Движение за права и свободи

Делян Славчев Пеевски

 

Тринадесети изборен район - Пазарджишки
Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

ДПС - Движение за права и свободи

Йордан Кирилов Цонев

 

Трети изборен район - Варненски
Двадесет и осми изборен район - Търговищки

ДПС - Движение за права и свободи

Камен Костов Костадинов

 

Четвърти изборен район - Великотърновоски
Шести изборен район - Врачански

ДПС - Движение за права и свободи

Лютви Ахмед Местан

 

Девети изборен район - Кърджалийски
Двадесет и девети изборен район - Хасковски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

Атанас Петров Атанасов

 

Първи изборен район - Благоевградски
Двадесет и трети изборен район - София

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

Валентин Кирилов Касабов

 

Втори изборен район - Бургаски
Трети изборен район - Варненски

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

Валери Симеонов Симеонов

 

Втори изборен район - Бургаски
Двадесет и трети изборен район - София

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

Красимир Дончев Каракачанов

 

Петнадесети изборен район - Плевенски
Двадесет и пети изборен район - София

АТАКА

Волен Николов Сидеров

 

Трети изборен район - Варненски
Двадесет и пети изборен район - София

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

Борислав Михайлов Борисов

 

Шестнадесети изборен район - Пловдив
Двадесет и трети изборен район - София

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

Ивайло Георгиев Калфин

 

Трети изборен район - Варненски
Двадесет и пети изборен район - София