19 юни 2019г.

Ден на Св. Преподобни Пасий Хилендарски, Годишнина от написването на "История славянобългарска"

OMDA  |  Wonderland Bulgaria

Избраните съветници в София, местни избори 2015

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/10/28/2638667_oficialno_novite_obshtinski_suvetnici_v_sofiia/

29 октомври 2015-10-29

"Дневник" публикува всички избрани съветници в София:

ГЕРБ:
Елен Герджиков (председател на общинския съвет в мандата 2011-2015, общински съветник 2007-2011);

Силвия Христова (общински съветник 2011-2015, с преференция от номер 15 в листата, който съвпада с партийния номер в бюлетината);

Орлин Алексиев (общински съветник 2007-2015, председател на комисията по бюджет и финанси 2011-2015);

Малина Едрева (председател на групата на общинските съветници от ГЕРБ 2007-2015, председател на комисията по култура и образование 2011-2015);

Татяна Георгиева (общински съветник и председател на комисията по сигурността 2007-2015);

Йордан Господинов (общински съветник 2011-2015);

Николай Стойнев (общински съветник, зам.-председател на Столичния общински съвет и председател на комисията по стопанска политика, 2007-2015);

Екатерина Йорданова (общински съветник 2007-2015);

Ирина Йорданова-Колева (общински съветник 2007-2015);

Лорита Радева (общински съветник и председател на комисията по околна среда 2007-2015);

Анна Стойкова (общински съветник 2011-2015);

Валя Чилова (председател на ГЕРБ-предприемачи, общински съветник 2007-2015, Столична агенция за приватизация и инвестиции);

Зафир Зарков (общински съветник и инициатор на стратегията за велотранспорт 2011-2015);

Михаил Владов (общински съветник 2011-2015);

Андрей Иванов (бивш председател на Столичния общински съвет, съветник - 2007-2015);

Ботьо Ботев (първи мандат);

Искра Ангелова (общински съветник 2007-2015);

Мита Георгиева (общински съветник 2007-2015);

Нина Чанева (общински съветник 2011-2015);

Йоанна Драгнева (първи мандат, певица);

Венетка Серафимова (общински съветник 2011-2015, районен кмет на "Люлин" 2007-2011);

Ивелина Джартова (общински съветник 2011-2015);

Орлин Иванов (общински съветник, председател на постоянната комисия по устройство на територията, архитектура и жилищна политика 2007-2015);

Иван Илиев (общински съветник 2007-2015);

Живка Новкова (първи мандат);
 
Ваня Тагарева (първи мандат);

Борислав Борисов (общински съветник 2011-2015);

Веселин Милев (първи мандат);

Михаела Иванова (първи мандат);

Анатоли Илиев (общински съветник 2011-2015).

Реформаторски блок:
Трайчо Трайков (бивш министър на икономиката на ГЕРБ, Граждански съвет на Реформаторски блок);

Марта Георгиева (ДСБ, общински съветник 2014-2015);

Прошко Прошков ("Движение България на гражданите", общински съветник 2011-2015);

Иво Божков (ДСБ, първи мандат);

Николай Толчев (ДСБ, избран, заради съвпадение на преференциалния с партийния номер);

Иветка Петрова ("Движение България на гражданите");

Радослав Абрашев (СДС, общински съветник 2011-2015);

Стефан Марков ("Движение България на гражданите");

Борислав Бориславов (СДС, общински съветник 2011-2015, 2007-2011);

Антон Койчев (СДС, общински съветник 2014-2015);

Теодор Петков (СДС, първи мандат).

БСП:
Калоян Паргов (общински съветник 2007-2015);

Марин Стоянов (избран, заради съвпадение на преференциалния с партийния номер, първи мандат);

Владимир Данев (общински съветник 2011-2015);

Милка Христова (общински съветник 2011-2015);

Борис Цветков (общински съветник 2007-2013, депутат 2013-2014);

Николай Николов (първи мандат);

Ирена Анастасова (първи мандат).

ВМРО:
Карлос Контрера (секретар на ВМРО);

Ангел Джамбазки (общински съветник 2011-2014, евродепутат от 2014);

Виолета Тодорова (избрана, заради съвпадение на преференциалния с партийния номер, първи мандат).

"Сердика":
Георги Кадиев (общински съветник 2007-2013, настоящ депутат);

Войслав Тодоров (избран, заради съвпадение на преференциалния с партийния номер);

Тодор Цанев.

"Атака":
Николай Пехливанов (депутат 2009-2013г.);

Станчо Станков (избран, заради съвпадение на преференциалния с партийния номер, първи мандат).

"Глас народен":
Светослав Витков (певец, първи мандат);

Венцислав Мицов (първи мандат).

"Движение 21":
Стоян Александров (бивш министър на финансите в кабинета на Любен Беров, първи мандат)

Симеон Славчев (зам.-председател на "Движение 21" и лидер на столичната структура, първи мандат)

"Зелените":
Иван Велков (първи мандат).